Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu przygotowuje nowy kierunek studiów: WZORNICTWO AKCESORIÓW MODY. To kierunek dedykowany osobom o dużym potencjale twórczym, interesujących się sztuką, modą i designem. Studia na organizowanym kierunku dotyczą projektowania dodatków do ubrań, oraz małych form użytkowych związanych z codzienną aktywnością i sposobem życia.
Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego, z przyjemnością zaprasza na Drogowskazy Kariery 2014.
19 marca br. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego odbyło się drugie seminarium z cyklu „Dzień dobry biznes”, promujące inicjatywę JEREMIE wśród dolnośląskich studentów i absolwentów. Organizatorem spotkania był Bank Gospodarstwa Krajowego, pełniący rolę Menadżera Dolnośląskiego Funduszu Powierniczego oraz Uniwersytet Wrocławski.
Studia pedagogiczne, górnicze, logistyczne, handlowe, finansowe, techniczne i menedżerskie – to tylko niektóre propozycje jakie w zbliżającym się roku akademickim przygotowała Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego w Lubinie dla kandydatów na studia.
Dynamiczny rozwój technologii oraz jego przełożenie na naszą codzienność z roku na roku kreuje coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów z sektora IT, którzy nie tylko zarządzają tym technologicznym dorobkiem, ale również go tworzą.
Poszukujesz pracy? Od dłuższego czasu bezskutecznie wysyłasz CV nie otrzymując żadnej informacji zwrotnej? Zapewne nie jednego z was dotyczy opisywana sytuacja. Zastanawiacie się pewnie, co zrobić, aby w końcu udało wam się zdobyć wymarzone stanowisko.
Jeżeli nie wiesz jak spożytkować swoją energię, masz mnóstwo pomysłów, chcesz w końcu zacząć działać, jesteś osobą kreatywną i również takie osoby chcesz poznać to nie pozostało Ci nic innego jak dołączyć do naszego zespołu!
Nie wyrobiłeś się z zadaniami Kariery na Start? Masz jeszcze pomysł na inne rozwiązania problemu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – przedłużamy 4 edycję konkursu stażowego Kariera na Start!